Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cereal varietypak

200 results for “cereal variety pack”

Post Cocoa Pebbles Breakfast Cereal - 23oz: No Certified Synthetic Colors

$6.59($0.29/ounce)
4.4(3471)
Loved for: colorful appearance
SNAP EBT eligible

Cinnamon Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(451)
SNAP EBT eligible

Oats & Honey Granola - 11oz - Market Pantry™

$2.79($0.25/ounce)

Cheerios Apple Strawberry Blends Breakfast Cereal Pouches - 9.87oz/8ct: Gluten-Free, Plant-Based

Kellogg's Special K Baked Cinnamon Size Breakfast Cereal - 17.3oz

$5.29
4.1(111)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kellogg's Scooby-Doo Family Size Breakfast Cereal - 17.6oz

$5.29($0.30/ounce)
4.6(86)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

General Mills Bluey Cereal - 18oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

4(226)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible

Cascadian Farm No Added Sugar Mixed Berry Breakfast Cereal - 12.5oz: Organic Certified, Vegan

Cheerios Fruity Size Breakfast Cereal - 18.4oz: Gluten-Free, Whole Grain

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Post Premier Protein Mixed Berry Breakfast Cereal - 11oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.