Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheese straws

364 results for “cheese straws”

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Tillamook Whole Milk Mozzarella Cheese Snack Portion - 7.5oz/10ct

Frigo Cheese Heads String Cheese - 36oz/36ct

Tillamook Sharp White Cheddar Cheese Snack Portions - 7.5oz/10ct

Sharp Cheddar and Gouda Cheese Sticks - 7.5oz/10ct - Good & Gather™

Cheetos Minis Cheddar Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(522)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sargento Sharp Cheddar Sliced Cheese - 8oz/11 slices: 5g Protein

Tillamook Farmstyle Colby Jack Cheese Slices - 8oz/9 slice

$4.19($0.52/ounce)
4.8(455)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Chester's Puffcorn Cheese Puffed Corn Snacks - 4.25oz

$2.99($0.70/ounce)
4.7(277)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Utz Cheese Balls Barrel - 23oz

$5.91($0.26/ounce)
reg $7.39
Sale
4.5(451)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Cheetos Snack Pack Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks Multipack- 10ct/10oz

$6.19($0.62/ounce)

Grated Parmesan Cheese Cup - 5oz - Good & Gather™

$3.79($0.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(4068)
SNAP EBT eligible

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(235)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4432)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Nancy's Organic Low fat Curds Cottage Cheese - 16oz

$4.59
was $5.99
New lower price
4.1(28)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.