Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheese straws

364 results for “cheese straws”

Extra-Thin Colby Jack Deli Sliced Cheese - 8oz/18 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Sargento Mozzarella String Cheese - 12oz/12ct: Cow Milk

$4.99($0.42/ounce)

Good Culture 2% Milkfat Simply Cottage Cheese - 16oz: Keto Certified, High Protein, Gluten-Free

Frito-Lay Variety Pack Fun Mix - 18ct: Cheddar, Barbecue, Honey, Onion, Sour Cream

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Pepperoni, Gouda Cheese Cubes, Green Olives - 3oz - Good & Gather™

$2.79($0.93/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(342)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Extra Sharp White Cheddar Cheese - 8oz - Good & Gather™

$1.89($0.24/ounce)

Mini Babybel White Cheddar Cheese - 14ct/10.5oz

$8.19($0.83/ounce)
4.7(254)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frigo Cheese Heads Light String Cheese - 10oz/12ct

$4.99
4.9(55)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tillamook Havarti Thin Cheese Slices - 7oz/10 slices

Muenster Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather

$1.69($0.21/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 1oz: Gluten-Free

Cheetos Cheese Flavored Snacks Mellow Cheddar Minis - 1.5oz

Pirate's Booty Cheddar Blast Extra White Cheddar Cheese Puffs - 10oz

$7.39($0.74/ounce)

Cheetos Minis Flamin Hot Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1176)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Sargento Off the Block 4-Cheese Mexican Blend Fine Shredded Cheese - 8oz

$3.19($0.40/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.