Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken fajita meat

285 results for “chicken fajita meat”

Popcorn Chicken - Frozen - 24oz - Good & Gather™

$7.99($0.33/ounce)
4.2(185)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Bites - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$8.69($0.34/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(209)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Crispy Breaded Chicken Breast Filets - 10oz - Good & Gather™

Buffalo-Style Chicken Breast Strips - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets - 24oz

$10.99
4.4(333)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 0.75-1.90lbs- price per lb - Good & Gather™

$9.48 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Aidells Italian Style Chicken Meatball - 12oz

$5.99
AidellsNew at target
4(14)
SNAP EBT eligible

All Natural Boneless Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)

All Natural Italian-Style Chicken Meatballs - Frozen - 20oz - Good & Gather™

$6.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(277)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.85 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Premium White Chunk Chicken in Water - 10oz - Good & Gather™

$2.49($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(684)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Diced & Grilled Chicken Breast - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Sponsored

Chicken Thigh in BBQ Sauce - 16oz - Good & Gather™

$6.99

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Premium White Chunk Chicken in Water - 5oz - Good & Gather™

$1.39($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(505)
Loved for: versatile for meals
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Breast Tenders - price per lb - Good and Gather™

$11.95 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Boneless & Skinless Chicken Breast - 1-2.11lbs - price per lb

$8.23 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Dinosaur Shaped Frozen Chicken Nuggets - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Dino Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

No Antibiotics Ever Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1401)
Loved for: convenient meal
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.