Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken tikka

302 results for “chicken tikka”

Tyson Baked Chicken Nuggets - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

InnovAsian Crispy Honey Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.4(550)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Devour Big Bowl Buffalo Chicken Mac & Cheese - 14oz

$4.49
4.4(79)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

InnovAsian Size Orange Chicken - 36oz

$11.59($0.32/ounce)

Applegate Farms Natural Gluten Free Tender Chicken - Frozen - 16oz

Factor Smoky Gouda Chicken - 13oz: 42g Protein Per Serving

$10.99
reg $12.99
Sale
FactorNew at target
4.4(26)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Factor Shredded Chicken Taco Bowl - 12.3oz: 36g Protein

$10.99
reg $12.99
Sale

Chicken Enchiladas - 14oz - Good & Gather

$6.99($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(57)
Loved for: filling
SNAP EBT eligible

Honey Pumpkin Goat Cheese Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)
Good & GatherNew at target
4.2(205)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Healthy Choice Max Frozen Tex Mex Chicken - 14oz

$5.49($0.39/ounce)
4.3(256)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Feel Good Foods Gluten Free Frozen Chicken Potstickers - 10oz

Marie Callender's Country Fried Chicken & Gravy - 13.1oz

C. Wirthy & Co. Teriyaki Hand-Seasoned Atlantic Salmon Fillets - - 10oz: No Artificial Flavors, Farm Raised

Ripi Short Rib Ravioli - 9oz

$8.99
4(44)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Mediterranean Style Chicken Gyro Frozen Meals 6oz: 16g Protein

Tai Pei Chicken Fried Rice - 11oz

$3.69($0.34/ounce)
4.7(44)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Popcorn Chicken - Frozen - 24oz - Good & Gather™

$7.99($0.33/ounce)
4.2(185)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sukhi's Butter Chicken Meal Rice Bowl - 11oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.