Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken tinga

365 results for “chicken tinga”

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

kevin's foods Gluten Free Size Lemongrass Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Feel Good Foods Gluten Free Frozen Chicken Potstickers - 10oz

Just Bare Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Strips - - 24oz

$10.99($0.46/ounce)
4.6(414)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled & Ready Oven Roasted Diced Chicken Breast - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.3(625)
Loved for: convenient meal prep
SNAP EBT eligible

Shake 'N Bake Extra Crispy Seasoned Coating Mix - 5oz

$4.19($0.84/ounce)
4.4(824)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

kevin's foods Gluten Free Size Butter Chicken - 28oz

Perdue Chicken Plus Panko Breaded Dino Chicken Nuggets - - 22oz

$7.49($0.34/ounce)
4.7(753)
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Breast Strips - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)

Goya Powdered Chicken Bouillon - 2.82oz

$1.49($0.53/ounce)
Lower price on select items
4.3(96)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Breast - 1.3-2.4lbs - price per lb

$11.98 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

InnovAsian General Tso's Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.1(484)
Loved for: crispy chicken
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Tempura General Chang's Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Real Good Foods Low Carb Chicken Strips - Frozen - 20oz

$7.99($0.40/ounce)
reg $8.49
Sale

Foster Farms No Antibiotics Ever Chicken Thighs - 1.4-2.2lbs - price per lb

$5.02 max price($2.79/lb)
Final price will be based on weight.

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Gluten Free Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Strip - 22oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(198)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Kidfresh Frozen Chicken Nuggets - 16.35oz

$9.99($0.61/ounce)
4.7(281)
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible

InnovAsian Size Orange Chicken - 36oz

$11.59($0.32/ounce)

Tyson Trimmed & Ready Thin-Sliced Boneless & Skinless Chicken Breast - 0.76-1.988lbs - price per lb

$6.08 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.