Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chocolate chip cookie gift basket

364 results for “chocolate chip cookie gift basket”

Famous Amos Chocolate Chip Cookies - 9oz

$3.49($0.39/ounce)
4.7(270)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sugar Free Chocolate Chip Cookies - 14oz - Favorite Day™

Ghirardelli Premium Chocolate Chip Cookie Dough - 12oz

$4.99
was $5.49
New lower price
4.4(171)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Charcuterie Mini Spread Gift Set 4.2oz/4ct - Good & Gather™

Oreo Halloween Snack Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies - 22.95oz/45ct

$10.39($0.45/ounce)
OreoNew at target
4.4(101)
Loved for: cute halloween designs
SNAP EBT eligible

S'mores Cookies - 12.5oz - Favorite Day™

Quest Nutrition 15g Protein Cookie - Chocolate Chip Cookie

$8.89 - $24.99
4.4(1274)
Loved for: filling snack
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Premium Chocolate Chip Brownie Cookie Dough - 12oz

$4.99
was $5.49
New lower price
4.7(141)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Nestle Tollhouse Chocolate Chip Cookies - 3ct

$1.49($0.37/ounce)

Simple Mills Cookies Sweet Mmms Cocoa Crunch Snack Pack - 5.6oz/8ct

$8.49
4.6(443)
Loved for: rich cocoa flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Variety Cookies - 16ct/22.4oz - Favorite Day

$7.49($0.33/ounce)

Sponsored

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

Tate's Bake Shop Walnut Chocolate Chip Cookies - 7oz: Naturally Flavored

$5.19($0.74/ounce)

Heavenly Hunks Oatmeal Chocolate Chip Mini Cookie Bites Snack Pack - 14.4oz/12ct

$8.99($0.62/ounce)

Sweet Loren's Chocolate Chunk Cookie Dough, Gluten Free & Vegan - 12oz/12ct

$5.99($0.50/ounce)
was $6.59
New lower price

Harry Potter x Target Frogs Chocolate Candy Gift Box - 5.3oz

Twix Halloween Candy Ghoulish Green Caramel Cookie Chocolate Bars Fun Size - 9.79oz

$5.89($0.60/ounce)
TwixNew at target
4.8(214)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

HERSHEY'S Cookies 'n' Creme Harry Potter Halloween Candy Bars Snack Size - 9.45oz

$5.99($0.63/ounce)
HERSHEY'SNew at target
4.5(1137)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.