Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chocolate chip cookie snack packs

299 results for “chocolate chip cookie snack packs”

Maxine's Heavenly Oatmeal Crème Sandwich Cookie - 9.2oz

$6.99

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Oreo Two Bite Brownie Snack Pack - 2.1oz

$1.99
OreoNew at target
4.4(52)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Cheez-It Snacks Size Variety Pack - 17.04oz/20ct

$9.99($0.59/ounce)

Meiji Chocorooms Chocolate Cookies Box - 10.72oz/8ct

$10.49
4.8(1193)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Nutella B-Ready - 6ct/6oz

$5.29($1.15/ounce)
4.7(1039)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Little Debbie Nutty Bars

$2.19 - $3.19
4.7(1303)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Puff Cookies Chocolate Chip Cookie Dough Ready to Bake Skillet - 7.5oz

Sponsored

Barnum's Animals Original Crackers - 8oz

$3.19
4.6(163)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Chocolate Chunk Cookies - 6ct - Favorite Day™

$4.49($0.45/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.4(115)
SNAP EBT eligible

Oreo Thins Chocolate Sandwich Cookies Size - 11.78oz

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

Fancypants Baking Co. Cookies Crispy Chocolate Chip - 5oz

$3.99
reg $4.49
Sale

Monster Cookies - 6ct - Favorite Day: Chocolate Filling

$4.49($0.33/ounce)

Oreo Gluten Free Chocolate Sandwich Cookies - 12.08oz

$5.39($0.45/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
4.5(9309)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.