Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cocoa unsweetened

201 results for “cocoa unsweetened”

Halloween Orange Cookie Icing - 7oz - Favorite Day™

GHIRARDELLI Premium Baking 72% Cacao Dark Chocolate Chips - 10oz

$10.49($1.05/ounce)

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers - 16oz

$8.99($0.56/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 24oz: Gluten-Free

$9.19($0.38/ounce)

Hu Simple Dark Chocolate 70% Cacao Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)
4.8(764)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Hu Kitchen 65% Cacao Baking Dark Chocolate Chips - 7oz

Double Chocolate Flavored Hot Cocoa Mix - 16oz - Good & Gather™

$6.99($0.44/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(208)
Loved for: simple ingredients
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Unsweetened Applesauce Cups - 24oz/6pk - Good & Gather™

$2.49($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2828)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Swiss Miss Pumpkin Spice Hot Cocoa Mix - 8ct

$3.49($0.32/ounce)
4.5(390)
Loved for: Rich Chocolate Flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Abuelita Hot Chocolate Mix - 8ct

$2.99($0.37/ounce)
4.7(398)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Dark Chocolate Cocoa Almonds - 9.5oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.6(11911)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Baking No Sugar Added Dark Chocolate Chips - 8oz

$10.49

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

GHIRARDELLI Premium Baking Semi-Sweet Chocolate Chips - 24oz

$14.69($0.61/ounce)
4.8(3318)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)
4.7(1092)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

SToK Decaf Unsweetened Cold Brew Coffee - 48 fl oz

$6.49($0.14/fluid ounce)
4.6(684)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Cocoa Breakfast Cereal - 10oz - Good & Gather

Post Cocoa Pebbles Breakfast Cereal - 19.5oz: Gluten-Free, No Certified Synthetic Colors

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.