Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

coconut granola

217 results for “coconut granola”

French Vanilla Almond Granola - Good & Gather™

$3.99 - $6.29
Good & GatherOnly at target
4.6(1448)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate and Peanut Butter Granola

$5.29 - $12.49

Purely Elizabeth Blueberry Hemp Grain Granola - 10oz

Honey Oat Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.7(33)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Honey Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Cinnamon Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(451)
SNAP EBT eligible

Mixed Berry Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(584)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cookies & Cream Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(206)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Honey Almond Granola - Good & Gather™

$4.79 - $7.19
Good & GatherOnly at target
4.7(905)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cocoa Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.4(21)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Drizzled Lemon Blueberry Granola Clusters - 10oz - Good & Gather™

$5.29($0.53/ounce)

Pumpkin Spice Granola 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(31)
Loved for: pumpkin spice flavor
SNAP EBT eligible

Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Oat Granola - 11oz

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate & Red Berries Granola

$5.29 - $12.49
4.7(1671)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Kodiak Protein-Packed Honey Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.