Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cracker packa

208 results for “cracker packs”

Chex Mix Cheddar Single Serve Bags Snack Mix Multipack - 17.5oz: Whole Grain, No Artificial Sweeteners

$6.39

Ka-Me Original Rice Crackers - 3.5oz

$2.79($0.80/ounce)

Diamond Bakery Salty Crackers - 9.5oz

$5.79($0.61/ounce)

Caprese Snacker with Pearls - 9.76oz - Good & Gather™

Meiji Yan Yan Strawberry Cream Cracker Stick with Dip - 2oz

$1.59
was $1.69
New lower price

Sponsored

Colombina Mantequilla Crakenas Tacos - 11.43oz - 4ct

Pop-Tarts Frosted Cherry and Frosted Strawberry Pastry Variety Pack - 32ct / 54.1oz

$10.19($0.19/ounce)

Colombina Crakeñas Doraditas - 12.84oz/4ct

$1.99($0.15/ounce)

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Utz Variety Snack Variety  Pack - 10ct/9.3oz

$5.69($0.61/ounce)

Manischewitz Thin Matzo - 10oz

$3.59($0.36/ounce)

Cheez-It Gameday Variety Baked Snack Crackers - 21oz/3ct

$7.99

Excelsior Genuine Jamaican Water Crackers - 10.57oz

$1.99($0.19/ounce)

Frito Lay Snacks Puffed & Popped Mixed Variety Pack - 27.125oz/35ct

Lance Nashville Hot Cheddar Sandwich Crackers - 14.1oz/10pk

$4.39($0.31/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.