Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cracker snack

261 results for “cracker snack”

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Olive Oil & Sea Salt Baguette Crisps Crackers - 5oz - Good & Gather™

Yehuda Gluten Free Matzo-Style Squares 10.5oz

$8.49($0.81/ounce)

Town House Bakes Crackers Star Spangled Original - 11oz

Quest Nutrition Cheese Crackers - Spicy Cheddar

$8.59
4.4(336)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Cheddar Squares Baked Snack Crackers - 7.5oz

$4.99($0.67/ounce)
4.4(150)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

FitJoy Grain Free Classic Round Crackers - 7oz

$5.99
FitJoyNew at target
3.9(106)
SNAP EBT eligible

Blue Diamond Nut Thins Hint Of Sea Salt - 4.25oz

$3.99($0.94/ounce)
4.6(2362)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

NABISCO Classic Mix Cookies and Crackers Variety Pack - 20oz/20ct

Barnum's Animals Original Crackers - 8oz

$3.19
4.6(165)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Shelly Senbei - 5.3oz: Salt Flavor

Firehook Crackers Garlic Thyme - 5.5oz

$6.19
reg $6.99
Sale

Lieber's Rice Cakes with Sea Salt - 3.1oz

$2.49($0.80/ounce)

Annie's Crackers Gluten Free Cheddar - 4oz

FitJoy Grain Free Classic Club Crackers - 7oz

$5.99
FitJoyNew at target
3.6(90)
SNAP EBT eligible

WILDE Original Cheddar Cheese Protein Crackers - 4.2oz

$5.99
4.7(34)
Loved for: protein content
SNAP EBT eligible

Ka-Me Original Rice Crackers - 3.5oz

$2.79($0.80/ounce)

RITZ Entertaining Pack Crackers - 8.85oz

$4.29
4.8(195)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.