Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cran raisins

263 results for “cran raisins”

Kooshy Mambo Italiano Garlic Parmesan Sourdough Croutons - 5oz

$4.49($0.90/ounce)
4.8(56)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Small Plates Calabrese Pepperjack - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Cashew Cranberry Almond Trail Mix - 30oz - Good & Gather™

$12.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1009)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Cashew Cranberry Almond Trail Mix - 10oz/10ct  - Good & Gather™

$8.29($0.83/ounce)

Taylor Farms Protein Almonds and Cheese Snack Tray - 6.75oz

Stonefire Original Naan Bread - 8.8oz/2ct

$3.19($0.36/ounce)

Country Crock Original Vegetable Oil Spread Tub - 15oz

$3.69($0.25/ounce)
4.4(31558)
Loved for: versatile for cooking
SNAP EBT eligible

Quick Bites Pepper Jack Cheese, Dried Sweetened Cranberries & Sea-Salted Roasted Almonds - 4.5oz/3ct  - Good & Gather™

Thomas Cinnamon Raisin Swirl Bread - 16oz

$3.69($0.23/ounce)

Apple & Pecan Chicken Salad - Good & Gather™ 12oz

Grated Parmesan Cheese Cup - 5oz - Good & Gather™

$3.79($0.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(4067)
SNAP EBT eligible

Spinach Artichoke Dip - 12oz - Good & Gather™

$4.89($0.41/ounce)
Good & GatherOnly at target
2.7(321)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Oatmeal Raisin Cookies - 10ct/12.5oz - Favorite Day

$5.99($0.48/ounce)
4.4(232)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Ramen Bae Spicy Garlic Dried Ramen Topping Mix - 6oz

$9.99

Cleveland Kitchen Pickled Red Onions - 16 fl oz

$5.29($0.33/fluid ounce)

Idahoan Gluten Free Original Mashed Potatoes - 13.75oz

$2.59($0.19/ounce)
4.6(723)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Bonne Maman Raspberry Preserves - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
4.7(513)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mini Orange Cranberry Scones - 12ct - Favorite Day

$4.99($0.48/ounce)
4.5(164)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Sunmaid Cinnamon Swirl Raisin Bread - 16oz

$4.79($0.30/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.