Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cream mushroom soup

264 results for “cream mushroom soup”

Campbell's Creamy Tomato Soup Microwaveable Bowl - 15.4oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Pho'nomenal Gluten Free Veggie Pho Noodle Soup - 2.47oz

Campbell's Condensed Vegetable Beef Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)
4.5(695)
Loved for: hearty texture
SNAP EBT eligible

Panera Bread Gluten Free Autumn Squash Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.4(276)
Loved for: strong squash flavor
SNAP EBT eligible

Panera Bread Soups, Panera Bread Broccoli Cheddar Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.6(1374)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Homestyle Chicken Noodle Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Condensed Request Tomato Soup - 10.75oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Condensed Broccoli Cheese Soup - 10.5oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Creamy Tomato Microwaveable Sipping Soup - 10.75oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

$2.29($0.21/ounce)
was $2.49
New lower price

Sponsored

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Celery Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)

Organic Chicken Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.99

Organic Beef Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.99

Campbell's Condensed Tomato Bisque Soup - 11oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Most condensed options come in 10.5 oz cans, and a family-size option is also available at 22.6 oz.

Some cans are labeled gluten-free; others are formulated for lower fat or low-cholesterol needs, and vegetarian formulations are also offered.

Typically you mix one can of condensed soup with one can of water or milk and heat until hot. Microwave directions usually list about 3 to 3.5 minutes; alternatively, heat on the stove while stirring.

A 10.5 oz condensed can is described as containing about 2.5 servings.

Cans are described as recyclable and featuring a non-BPA lining, and listings note a package quantity of 1.

Reviews generally praise the soup’s complementary flavor and expected product quality, while some reviewers note price sensitivity and consider the product somewhat pricey.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.