Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cream mushroom soup

264 results for “cream mushroom soup”

Campbell's Condensed Family Size Cream of Chicken Soup - 22.6oz

Campbell's Chunky Old Fashioned Vegetable Beef Soup - 18.8oz

Campbell's Chunky Savory Pot Roast Soup - 18.8oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Lipton Recipe Secrets Onion Soup & Dip Mix - 2oz/2pk

$1.99($1.00/ounce)

Campbell's Condensed Double Noodle Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Chunky Healthy Request Chicken Noodle Soup - 18.6oz

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Campbell's Condensed Tomato Soup - 42oz/4ct: Vegan, No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

$5.79($0.13/ounce)

Sponsored

Campbell's Chicken Soup & Stars Shaped Pasta Sipping Soup Microwavable Cup - 10.75oz

$2.29($0.21/ounce)
was $2.49
New lower price

Campbell's Chunky Baked Potato with Cheddar Bacon Bits Soup - 18.8oz

$2.49($0.13/ounce)
4.4(437)
Loved for: thick consistency
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Vegetable Soup - 10.5oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Creamy Tomato Bisque Soup with Parmesan - 24oz - Good & Gather™

$4.29($0.18/ounce)

Organic Chicken Bone Broth - 32oz - Good & Gather™

Campbell's Chicken Noodle Soup Microwaveable Cup - 15.4oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Most condensed options come in 10.5 oz cans, and a family-size option is also available at 22.6 oz.

Some cans are labeled gluten-free; others are formulated for lower fat or low-cholesterol needs, and vegetarian formulations are also offered.

Typically you mix one can of condensed soup with one can of water or milk and heat until hot. Microwave directions usually list about 3 to 3.5 minutes; alternatively, heat on the stove while stirring.

A 10.5 oz condensed can is described as containing about 2.5 servings.

Cans are described as recyclable and featuring a non-BPA lining, and listings note a package quantity of 1.

Reviews generally praise the soup’s complementary flavor and expected product quality, while some reviewers note price sensitivity and consider the product somewhat pricey.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.