Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crispy minis rice cakes

213 results for “crispy minis rice cakes”

Milton's Craft Bakers Gluten Free Crispy Sea Salt Crackers - 4.5oz

Harvest Mini Frosted Cookies - 9.4oz/18ct - Favorite Day™

Oreo Two Bite Mini Cupcakes - 9.6oz/12ct

Wheat Mini Toasts 2.8oz - Good & Gather™

$1.99($0.71/ounce)
was $2.49
New lower price

Harvest Snaps Baked Veggie Snack Variety Pack - 5.3oz/6ct

Harvest Snaps Crispy Apples - 1.95oz/5ct

ALLERGY SMART Gluten Free Birthday Cake Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct

$4.99
reg $7.49
Sale

Fan Foods Spidey and Friends Strawberry Apple Veggie Puffs - 6oz

$4.99
Fan FoodsOnly at target
4.6(302)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Sponsored

noosa Vanilla Cheesecake Bites - 4.4oz/6ct

$5.99($1.36/ounce)
4(150)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Bakeful Muffinful Pumpkin Mini Muffins - 8.5oz

Chocolate Peanut Butter Crispy Bites - 11.52oz/24ct - Favorite Day™

$4.49($0.39/ounce)

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

abe's Vanilla Mini Cupcakes - 12.5oz/12ct

$6.99($0.56/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.