Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dairy nut free snacks

1,000+ results for “dairy nut free snacks”

Better Made Snack Foods Corn Pops - 6oz: Gluten-Free

Utz Orignial Potato Chips Snack Pack - 10ct/0oz: Certified Gluten-Free

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Annie's Snack Variety Pack - 10.8oz/12ct: Organic Certified, Cholesterol Free

$8.49($0.79/ounce)
Coupon: $1 off

Sponsored

Milton's Craft Bakers Gluten Free Crispy Sea Salt Crackers - 4.5oz

Chex Mix Cheddar Large - 13.5oz: Whole Grain, Cholesterol Free

$4.19($0.31/ounce)
4.7(915)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Coco Nuts Trail Mix - 11oz - Favorite Day™

$5.99($0.54/ounce)

Hippeas Flavor Blast Blazin Hot Puffs - 3.75oz: Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.93/ounce)

Lay's Classic Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$3.29($0.41/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(4412)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.