Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli sandwich tray

321 results for “deli sandwich tray”

Havarti Deli Sliced Cheese - 7oz/10 slices - Good & Gather™

$1.69($0.24/ounce)

Mild Cheddar Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather

$1.69($0.21/ounce)

Muenster Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather

$1.69($0.21/ounce)

Smoked Turkey & Cheddar Cheese Lunch Kit - 2.8oz - Good & Gather™

$2.29($0.82/ounce)

Turkey Pepperoni Slices 5oz - Market Pantry™

Applegate Natural Sliced Oven Roasted Turkey Breast - 7oz

$6.49($0.93/ounce)

Columbus Italian Salami - 10oz: Cured Meat, Pre-Packaged

True Story Single Serve Deli Turkey Snack - 1.25oz

$1.99($1.59/ounce)

Columbus Entertaining Meat Tray - 12oz: Cured

Jimmy Dean Sausage Egg & Cheese Frozen Croissant Sandwiches

$6.99 - $11.99
4.3(3676)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Gallo Sliced Salami - 15.2oz

$7.79($0.51/ounce)

Sponsored

Gallo Pepperoni - 7oz

$4.99($0.71/ounce)
4.7(90)
SNAP EBT eligible

Mozzarella Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Applegate Natural Prosciutto - 3oz

$6.49($2.16/ounce)

Oscar Mayer Carving Board Oven Roasted Turkey Breast Sliced Lunch Meat - 7.5oz

$4.39($0.59/ounce)

Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Oscar Mayer Bologna Sliced Lunch Meat - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
4.5(1342)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.