Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

drizzled granola clusters

214 results for “drizzled granola clusters”

Cascadian Farm Cookie Crunch with Chocolatey Sprinkles Breakfast Cereal - 11.4oz

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Oats Overnight Cookies and Cream Breakfast Shake Pouch - 2.7oz

$3.49
Oats OvernightNew at target
4.2(6099)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Nature Valley Protein Cinnamon Roll Granola - 11oz

$4.69
4.8(188)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Belgian Boys Bite Sized Pumpkin Spice Pancakes - 9.3oz/32ct

Sponsored

Wilde Terra Blueberry Vanilla Granola - 10oz

NuTrail Blueberry Cinnamon Granola - 8oz

$6.99($0.87/ounce)
4.7(312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Oats Overnight Strawberries and Breakfast Shake Pouch - 2.7oz

$3.49
Oats OvernightNew at target
4.2(6799)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

BelVita Blueberry Breakfast Biscuits Value Pack - 12.12oz/12ct: Cholesterol Free, Naturally Flavored, Crunchy

Chocolate Chip Banana Bread Whole Grain Baked Bar - 15.24oz - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)

Catalina Crunch Protein Granola - 8oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.