Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

drizzled granola clusters

218 results for “drizzled granola clusters”

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Nature Valley Oats 'N Honey Granola Crunch

$4.69 - $6.89
4.7(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oats & Honey Granola - 11oz - Market Pantry™

$2.79($0.25/ounce)

Bear Naked Gluten Free Cacao and Cashew Butter Crunch Granola - 11oz

$4.99($0.45/ounce)

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Nature Valley Protein Oats 'n Honey Crunchy Granola

$4.69 - $6.89
4.8(1011)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate and Peanut Butter Granola

$5.29 - $12.49

Oat Haus Cookie Dough Granola - 10oz

MadeGood Granola Bites Pumpkin Spice Family Pack - 8.5oz/10ct

Monster Cereal Count Chocula Halloween Breakfast Cereal - 12.1oz

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 4.25oz/5pk

$3.69($0.87/ounce)
4.5(1073)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

MadeGood Chocolate Dipped Granola Bar Birthday Cake - 5ct / 4.2oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.