Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fresh meals

544 results for “fresh meals”

kevin's foods Gluten Free Size Butter Chicken - 28oz

Stouffer's Five Cheese Lasagna Party Size Dinner - 96oz: High Protein, No High Fructose Corn Syrup

$15.99($0.17/ounce)
reg $18.79
Sale

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Hillshire Snacking Small Plates Genoa Salami and White Cheddar Cheese - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Turkey & American Cheese - 3.2oz

4.6(2234)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Small Plates Italian Salami - 2.76oz: Pork

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Extra Cheesy Pizza - 4.2oz

4.6(1767)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Lunchables Pizza with Pepperoni - 4.3oz

4.6(2012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lunchables Nachos Cheese Dip & Salsa - 4.4oz

4.6(1880)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Wine Infused Salame Cheese and Crackers Small Plate - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Ham & Cheddar Cheese Cracker Stackers - 3.5oz

4.6(1767)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Lunchables Turkey & Cheddar Cheese with Crackers - 3.2oz

4.6(1870)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Bistro Bites with Italian Salami, White Cheddar & Chocolate Almonds - 2.8oz

Hillshire Snacking Small Plates Calabrese Pepperjack - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Turkey and Cheddar Uploaded Sub Sandwich - 16.1oz

$4.59($0.29/ounce)
4.2(188)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Columbus Gluten Free Prosciutto Panino - 3.9oz

$6.99($1.79/ounce)
4.4(479)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MUSH Chocolate Peanut Butter 15g Protein Overnight Oats - 5.5oz

$2.49

Lunchables Ham, Cheddar, and Crackers - 1.9oz

$1.19($0.63/ounce)
4.6(640)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Snack Kits Turkey & Cheddar - 2.76oz

$2.99
4.5(224)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Lunchly "The Pizza" Meal Kit - 16.6oz: With Pepperoni

$4.79($0.29/ounce)

Lunchly Turkey Stack ‘ems Meal Kit - 14.5oz

$4.79($0.33/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.