Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fried calamari

217 results for “fried calamari”

Wel Pac Chow Mein Stir-Fry Noodles - 6oz

$2.99($0.50/ounce)
4.5(277)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

PuraVida Frozen Disney KidsLife Fusilli and Meatballs - 6oz

$4.99

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

French's Original Crispy Fried Onions -  2.8oz

$2.99($1.07/ounce)

Laoban Scallion Vegan Pancakes - 21oz

$6.49($0.31/ounce)
4.6(225)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Bertolli Chicken Broccoli Fettuccine Alfredo - 22oz

$7.59
4.1(473)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Gluten Free Crispy Fries - 32oz

$4.39($0.14/ounce)
4.6(1037)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sunnie Gluten Free & Grain Free Pizza Snack Pack with Zucchini Marinara - 2.7oz

Birds Eye Stir-Fry Veggies and Sauce Teriyaki - 15oz

$3.39($0.23/ounce)
4(143)
Loved for: quick meal prep
SNAP EBT eligible

Birds Eye Shoestring Zucchini Fries - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Tropical Cheese Queso Blanco De Freir Cheese - 10oz

$4.89($0.41/ounce)

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Sponsored

Amy's Frozen Spaghetti Italiano Bowl - 9.5 oz

$6.29($0.66/ounce)
4.2(82)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

PuraVida Frozen Disney KidsLife Classic Mac - 6.5oz

$4.99

Buldak Original Frozen Fried Rice - 0.99lbs

Gluten Free Cauliflower Crust Veggie Frozen Pizza - Good & Gather™

$6.79($0.55/ounce)
was $7.19
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.1(335)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Farmer's Fridge Pesto Pasta Bowl - 8.31oz

$5.99($0.72/ounce)
Farmer's FridgeNew at target
4.6(22)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.