Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fried calamari

217 results for “fried calamari”

Phillips Salt & Pepper Calamari - - 10oz: Wild Caught

$7.49($0.75/ounce)
reg $10.99
Sale

Chick-Fil-A Polynesian Dipping Sauce - 16 fl oz

$4.39($0.27/fluid ounce)

Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Fast Food Fries - 26oz

$4.39($0.17/ounce)
4.7(2233)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Pumpkin Shaped Pizza - 17.45oz - Market Pantry™

$6.00

Ghost Shaped Pizza - 15.14oz - Market Pantry™

$6.00
Market PantryNew at target
4.1(23)
SNAP EBT eligible

Riff Creamy Parmesan Cavatappi - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Alexia Crispy Vegan Onion Rings - 13.5oz

$5.99($0.44/ounce)

Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™

$3.49($0.16/ounce)

Sponsored

Crispy Crinkle Cut French Fries - 32oz - Market Pantry

Ore-Ida Gluten Free Crispy Crinkles French Fries - 32oz

$4.39($0.14/ounce)
4.7(1966)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Frozen Steam-in-bag Edamame - 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(791)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Frozen Stuffed Mini Rigatoni in a Marinara Sauce -with Hidden Vegetables - 8oz - Good & Gather™

$3.49($0.44/ounce)

Alexia Frozen  House Cut Fries - 28oz

$5.99($0.21/ounce)
4.4(565)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frozen Stuffed Mini Rigatoni with Butter Parmesan Sauce - 7oz - Good & Gather™

$3.49($0.50/ounce)

Frozen Steam-in-bag Mukimame - 12oz - Good & Gather™

$2.79($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(492)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

kevin's foods Gluten Free Chicken Burrito Bowl - 9.5oz

$5.99($0.63/ounce)

Alexia Frozen Vegan Sweet Potato Fries - 20oz

$5.99($0.30/ounce)

Alexia Waffle Cut Sweet Potato Seasoned Vegan Fries - 20oz

$5.99($0.30/ounce)

Tyson Any'tizers Homestyle Chicken Fries - - 26.5oz

$8.99($0.34/ounce)

French Fried Onions - 6oz - Good & Gather

$3.19($0.53/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(730)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

French's Original Crispy Fried Onions - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.6(1194)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.