Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fried calamari

217 results for “fried calamari”

El Sembrador Tamal de Elote - 30oz/12ct

$5.19($0.17/ounce)
was $5.99
New lower price

Goya Chicken Taquitos - 21oz

$13.79($0.66/ounce)
4.2(26)
SNAP EBT eligible

Mauna Loa Maui Onion Garlic Snack Macs - 1oz

$2.59($2.59/ounce)

JFC Shrimp Gyoza - 7.6oz

$5.49($0.72/ounce)
4.7(3)
SNAP EBT eligible

Catalina ChoriCheese Croquettes - 9.6oz

$2.99($0.31/ounce)

El Sembrador Frozen Tostones Fried Plantains - 3lb

$11.79($0.25/ounce)

JFC Pork Gyoza - 7.6oz

$5.49($0.72/ounce)
5(6)
SNAP EBT eligible

El Sembrador Papa Criolla - 16oz

$4.59($0.29/ounce)

Ajinomoto Fried Tender Chicken Leg Meat - 12.3oz

$9.79($0.80/ounce)

Sponsored

Actual Veggies Frozen Classic Potato Super Fries - 14oz

$7.99($0.57/ounce)
4.3(7)
Loved for: Healthy Option
SNAP EBT eligible

Bertolli Frozen Family Size Chicken Florentine Farfalle

Real Good Frozen Buffalo Boneless Bites - 15oz

$7.19
reg $8.99
Sale

Real Good Frozen Buffalo Chicken Roll Up - 11.6oz

$6.39
reg $7.99
Sale

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Chester’s Tangy Carolina BBQ Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.