Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frontera chips

1,000+ results for “frontera chips”

Utz Halloween Snacks Pretzel Treats - 18oz/36ct

$6.99($0.39/ounce)
UtzNew at target
3.7(98)
SNAP EBT eligible

Quaker Lightly Salted Gluten Free Large Rice Cakes - 4.47oz: Cholesterol Free, No Artificial Colors, Whole Grain

Calidad White Corn Tortilla Chips - 11oz

$2.49($0.23/ounce)
4.6(3156)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

GimMe Organic Seaweed Sea Salt Snacks - 0.7oz/4pk

$3.89($5.56/ounce)
4.6(828)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips
+ 1 deal

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(556)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(226)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(193)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Siete Potato Chip Variety Pack - 9oz/6ct

4.5(130)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Quaker Chocolate Gluten Free Large Rice Cakes - 7.23oz: Whole Grain

$3.59($0.50/ounce)
4.7(2519)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt Vin Kettle Potato Chips - 5.5oz

4.7(1119)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal
4.8(12906)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Calidad Yellow Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Added Sugar, No Artificial Flavors

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Siete Lime Tortilla Chips - 5oz

4.7(2719)
Loved for: light and crunchy texture
SNAP EBT eligible

Fall Harvest Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Quaker Caramel Gluten Free Large Rice Cakes - 6.5oz: No Artificial Flavors, 100 Percent Whole Grain

Drizzilicious Cookies & Cream Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(269)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.