Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen spicy chicken

279 results for “frozen spicy chicken”

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(35)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Tyson Rotisserie Seasoned Restaurant Style Crispy Wings - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast Value Pack - 2.5-5.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.45 max price($2.29/lb)
was $2.69/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - price per lb - Good & Gather™

$8.78 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Crispy Nugget - Frozen - 40oz

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1378)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Real Good Lightly Breaded Dino Nuggets - 20oz

$6.99
reg $7.49
Sale
4.6(478)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Foster Farms Chicken Breast Nuggets - Frozen - 33.6oz

P.F. Chang's Chicken Dumplings - 8.2oz

$3.99($0.49/ounce)
4.4(754)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kidfresh  Frozen Chicken Meatballs - 16.45oz

$9.99($0.61/ounce)
4.7(628)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Bites - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$8.69($0.34/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(209)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

All Natural Boneless Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)

No Antibiotics Ever All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1215)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Common options include bone-in wing sections and boneless breast formats (such as strips or patties), so shoppers can find both wing and boneless breast products.

Spiciness varies by product: some items are described as noticeably spicy, others are reported as mild or not very hot, and a few shoppers add extra sauce to increase the heat.

Protein per serving varies across products; listings show examples such as 10 g, 11 g, 12 g, 25 g, and 29 g per serving.

Many options are fully cooked and labeled heat-and-serve or 'ready to heat and eat.' Others are sold as complete frozen meals with sides and are described as ready in minutes.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.