Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

genovese basil

205 results for “genovese basil”

Organic Italian Seasoning - 0.8oz - Good & Gather™

$5.59($6.99/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(162)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Organic Basil - 0.75oz Package

$3.99($5.32/ounce)
4.6(10)
SNAP EBT eligible

Ground Cardamom - 2oz - Good & Gather™

$4.69($2.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(115)
SNAP EBT eligible

Spanglish Asadero Birria Seasoning - 1oz: Allspice

$2.99($2.99/ounce)

Barilla Classic Genovese Pesto Sauce - 6.2oz

$3.49($0.56/ounce)
4.6(1845)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oregano Leaves - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(686)
Loved for: taste
SNAP EBT eligible

Thyme Leaves - .75oz - Good & Gather™

$2.49($3.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(321)
SNAP EBT eligible

Organic Oregano - 0.5oz - Good & Gather™

$5.59($11.18/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(148)
SNAP EBT eligible

Barilla Rustic Basil Pesto Sauce - 6.5oz

$3.49($0.54/ounce)

McCormick Harry Potter Chocolate Frog Finishing Sugar - 3.47oz

Basil Pesto Sauce - 7oz - Good & Gather™

$5.99($0.86/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(370)
Loved for: quality ingredients
SNAP EBT eligible

McCormick Harry Potter Treacle Tart Finishing Sugar - 3.43oz

Sponsored

Classico Signature Recipes Traditional Basil Pesto - 8.1oz

$3.59($0.44/ounce)
4.5(473)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

McCormick Harry Potter Pumpkin Pasty Finishing Sugar - 3.47oz

McCormick Harry Potter Cauldron Cake Finishing Sugar - 3.43oz

McCormick Harry Potter Blowing Gum Finishing Sugar - 3.36oz

Basil Pesto - 6.7oz - Good & Gather™

$2.99
4.3(45)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Fresh English Cucumber - Each

$0.99
4.3(4036)
SNAP EBT eligible

Classico Pasta Sauce 15oz Four Cheese Alfredo + 24oz Tomato and Basil

$5.68
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

Tomato, Basil & Garlic Pasta Sauce - 24oz - Good & Gather™

$1.99($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(9478)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

McCormick Harry Potter Licorice Wand Finishing Sugar - 3.39oz

Hunt's 100% Natural Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes 14.5oz

$1.59($0.11/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.