Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

green matcha

236 results for “green matcha”

Muir Glen Organic Gluten Free Crushed Fire Roasted Tomatoes - 14.5oz

Gotham Greens Green Goddess Salad Dressing - 10 fl oz

$5.99

Green Curry Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
3.9(78)
SNAP EBT eligible

Small Chicken Caesar Salad - 5oz - Good & Gather™

$3.79($0.76/ounce)

Sensei Farms Leafy Green Lettuce Blend - 4oz

$5.99($1.50/ounce)

Athenos Whipped Feta Cheese Dip & Spread - 8oz

$4.99($0.62/ounce)
4.6(7154)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sensei Farms Green Butterleaf Lettuce - 4oz

$5.99($1.50/ounce)

Chopped Chef Salad with Home-Style Ranch Dressing - 11oz - Good & Gather™

$6.49($0.59/ounce)

Del Monte Cut Italian Green Beans - 14.5oz

$2.59($0.18/ounce)

Primal Kitchen Dairy-Free Green Goddess Dressing with Avocado Oil - 8fl oz

$5.49($0.69/ounce)

Farmer's Fridge Mediterranean Bowl - 9.15oz

$6.49($0.71/ounce)
Farmer's FridgeNew at target
4.5(8)
SNAP EBT eligible

Taylor Farms Green Beans - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Sponsored

Chicken Caesar Salad with Romano Caesar Dressing - 11oz - Good & Gather™

$6.49($0.59/ounce)

Taylors of Harrogate Strawberry & Vanilla Green Tea - 20ct/1oz: Caffeinated

$3.99($3.99/ounce)
Lower price on select items

Cafe Altura Medium Roast Organic Fair Trade Instant Coffee - 3.53oz

$13.49

Goya Disco Dough - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4.6(71)
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Green Goddess Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Forest to Fork Shiitake Mushroom - 4oz

$3.99($1.00/ounce)

Factor Thai-Style Green Chicken Curry - 12.8oz

$10.99
reg $12.99
Sale
FactorNew at target
3.4(16)
SNAP EBT eligible

Gotham Greens Spinach Artichoke Dip - 7oz

$4.99
reg $5.49
Sale

Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce 10oz: Keto Certified, Dairy-Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.