Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

healthy gummy snacks

1,000+ results for “healthy gummy snacks”

Barebells PB&J Nutrition Protein Bars - 20g Protein - 7.76oz/4pk

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Little Spoon Chocolate Chip Oat Bakes Kids' Snack Bars - 5.3oz/5ct

$5.99($1.13/ounce)

Perfect Bar Peanut Butter Mini Protein Bars - 7oz/8ct

$8.99($1.28/ounce)

Rice Krispies Treats Homestyle Original Snack Bars - 11.6oz/10ct

Pure Protein Chocolate Deluxe Whey Protein Isolate Bar - 21g Protein - 12ct

$18.99($0.90/ounce)

Sponsored

Barebells Nutrition Bars - Caramel Cashew - 12pk

$27.99($1.20/ounce)

MOSH Oatmeal Chocolate Chip High Protein Bars with Creatine - 20g Protein - 8.44oz/4ct

$9.99($1.18/ounce)
reg $10.99
Sale

GoMacro Peanut Butter Chocolate Chip MacroBar - 4ct/9.2oz

think! Creamy Peanut Butter High Protein Bars - 20g Protein - 25.2oz/12ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.