Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

homey sticks

368 results for “homey sticks”

1st Phorm Jalapeno Cheddar Protein Meat Sticks - 2oz

$2.99
Select items on sale
4.5(52)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

1st Phorm Original Smokehouse Protein Meat Sticks - 2oz

$2.99
Select items on sale
4.5(52)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Righteous Felon Craft Jerky Street Taco Protein Snack Pork Meat Stick - 1oz/9ct

Chomps Snack Sticks Taco Beef Meat Sticks - 9.2oz/8ct: Smoked, 10g Protein

$18.49($2.01/ounce)

Anthem Snacks Himalayan Pink Salt Turkey Meat Stick - 10g Protein - 1oz/6ct

$12.99($2.17/ounce)
reg $15.99
Sale

Chomps Snack Sticks Smoky BBQ Beef Meat Sticks - 9.2oz/8ct: 10g Protein

$18.49($2.01/ounce)

Archer Jerky Sweet BBQ Mini Meat Sticks - 4oz/8ct

$6.99
reg $7.99
Sale

Old Wisconsin Cut Meat Turkey Sticks - 5oz: Smoked, 6g Protein

1st Phorm Breakfast Sausage Protein Meat Sticks - 2oz

$2.99
Select items on sale
4.5(52)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Slim Jim Twin Pack Original Smoked Snack Stick – 1.94oz

$2.59($1.34/ounce)
4.5(2502)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Slim Jim Plain Meat Sticks - 7.28oz/26ct: Beef, Chicken, Pork, 6g Protein Per Serving

$7.89($1.08/ounce)

Archer Jerky Chicken Mini Meat Sticks - 4oz/8ct

$6.99
reg $7.99
Sale

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

$3.89
4.7(1791)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Archer Jerky Classic Beef Meat Sticks - 9g Protein - 8oz/8ct

$12.89($1.61/ounce)
was $14.99
New lower price

Greenridge Original Beef Single Meat Stick - 9g Protein - 1oz

$2.69
4.5(36)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Archer Jerky Taco Mini Beef Sticks - 8oz/16ct

$12.89($1.61/ounce)

Chomps Chomplings Smoky BBQ Beef Mini Sticks - 7oz/14ct

$18.49($2.64/ounce)
4.7(3723)
Loved for: healthy protein snack
SNAP EBT eligible

Tillamook Country Smoker Zero Sugar Original Smoked Sausages - 8g Protein - 10oz

Archer Jerky Jalapeno Beef Jerky Stick - 1oz: Sugar-Free, Gluten-Free, 8g Protein

$2.19($2.19/ounce)

Archer Original Beef Jerky Mini Stick Bag - 4oz/8ct

$7.99($2.00/ounce)
4.6(1854)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.