Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hot chicken noodle challenge

1,000+ results for “hot chicken noodle challenge”

Proper Good Gluten Free Creamy Chicken Soup - 12oz

$5.19
4.6(77)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Fillets - Frozen - 24oz

$9.99
PerdueNew at target
4.6(25)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
4(203)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Starkist Premium White Chicken - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)

Totino's Buffalo Chicken Pizza Ramen Noodles Cup - 2.19oz

Farmer Focus Organic Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breast - 0.75-1.67lbs - price per lb

$9.11 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Foods Mama Cups Creamy Shrimp Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Crispy Nugget - Frozen - 40oz

Sponsored

Sapporo Ichiban Original Ramen - 2.91oz

$2.79($0.96/ounce)

Immi Spicy "Beef" Flavor Ramen Noodles - 10.4oz/4ct

$12.49

Old El Paso Beef Birria Ramen Noodles Cup - 1.98oz

$1.99($1.01/ounce)

Lipton Soup Secrets Kosher Noodle Soup Mix - 4.87oz

$3.69($0.76/ounce)

A-Sha Foods USA Zimm's Miso Noodle Soup - 3.28oz

Campbell's Condensed ' Cheddar Cheesy Noodle Soup - 10.5oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.