Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hot cocoa with marshmallows

212 results for “hot cocoa with marshmallows”

Jet-Puffed S'more Marshmallows - 21oz

$3.19($0.15/ounce)
4.7(1222)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Jet-Puffed Marshmallows - 12oz

$2.29($0.19/ounce)
4.7(4038)
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible

Equal Exchange Organic Hot Cocoa - 12oz: Certified

$8.99($0.75/ounce)
4.4(41)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Mindful Nutrition Protein Cocoa Mix - 7.2oz

$11.99
reg $12.99
Sale

Extra Creamy Whipped Dairy Topping - 13oz - Favorite Day

$2.69($0.21/ounce)
Lower price on select items

Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy

$11.99($5.71/ounce)
reg $12.99
Sale

Cadbury Mini Harvest Handfuls Milk Chocolate Sugar Shell Fall Halloween Candy - 7oz

$6.19
CadburyNew at target
4.2(50)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Milk Chocolate Covered Mini Pretzels Candy - 7oz - Favorite Day™

$3.89($0.56/ounce)

AMOS Strawberry Mochi Mallow - 6pk/3.17oz

$3.99
AMOSNew at target
3(1)
SNAP EBT eligible

Gummy Clouds Candy - 8oz - Favorite Day™

AMOS Chocolate Mochi Mallow - 6pk/3.17oz

$3.99
AMOSNew at target
2.5(2)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Milk Chocolate Cashews - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.7(1490)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

S'Mores Mix - 6oz - Favorite Day™

$4.29($0.72/ounce)

Dark Chocolate Covered Mini Pretzels Candy - 7oz - Favorite Day™

$3.89($0.56/ounce)

Jet-Puffed Bits Chocolate Marshmallows - 3oz

$1.79
4.7(63)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Dandies Vegan Gluten Free Vanilla Flavored Marshmallows - 10oz

$4.69
4.8(41)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

AMOS Mango Mochi Mallow - 6pk/3.17oz

$3.99
AMOSNew at target
1(1)
SNAP EBT eligible

Jet-Puffed 2 Pack/10oz Each Mini Marshmallows

$3.60($0.18/ounce)
Value Bundle
$3.78 when purchased separately

S'mores Bark Crisps Candy - 4.5oz - Favorite Day™

$4.79($1.06/ounce)
4.4(680)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Jet-Puffed Mini Marshmallows - 16oz

$2.69($0.17/ounce)
4.7(3009)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Chocolate Hazelnut Spread - 13oz - Good & Gather™

$3.39($0.26/ounce)

Chocolate Hazelnut Spread - 26.5oz - Good & Gather™

$6.29($0.24/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(415)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.