Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

italian chicken

286 results for “italian chicken”

Tyson Buffalo Chicken Wings - - 40oz: Bone-In, Buffalo Sauce

$11.99($0.30/ounce)

No Antibiotics Ever Diced & Grilled Chicken Breast - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Tyson Baked Chicken Nuggets - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Tyson Buffalo Style Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)

Frozen Four Cheese Gnocchi - 22oz - Good & Gather™

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

True Story Organic Thick Cut Oven Roasted Chicken Breast - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Buffalo-Style Chicken Bites - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$8.69($0.34/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(209)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Applegate Farms Natural Gluten Free Tender Chicken - Frozen - 16oz

No Antibiotics Ever Grilled Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Real Good Lightly Breaded Dino Nuggets - 20oz

$6.99
reg $7.49
Sale
4.6(478)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Chicken Lo Mein - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1378)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Foster Farms Fresh & Natural USDA Chicken Breast Fillets - 2.1-4.6lbs - price per lb

$10.48 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

P.F. Chang's General Chang's Chicken - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.