Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

italian vegetables

334 results for “italian vegetables”

Fresh Roma Tomato - each

$0.29($0.00/count)
4.2(496)
SNAP EBT eligible

Tomato Paste - Good & Gather™

$0.99 - $1.39
Good & GatherOnly at target
4.7(2082)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Fresh Iceberg Lettuce Head - each

$1.99
was $2.69
New lower price
4(5151)
SNAP EBT eligible

Whole Peeled Tomatoes 28oz - Good & Gather™

$1.89($0.07/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(122)
SNAP EBT eligible

Fresh Leafy Romaine - 9oz - Good & Gather™

$3.39($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(253)
SNAP EBT eligible

Fat Free Refried Pinto Beans 16oz - Good & Gather™

$0.99($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(465)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Riced Frozen Cauliflower - 10oz - Good & Gather™

$2.29($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(310)
SNAP EBT eligible

Birds Eye Steamfresh Frozen Mixed Vegetables - 10oz

$1.39($0.14/ounce)
4.6(1297)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

SUNSET Wild Wonders Medley Tomatoes - 1pt

$3.39($0.21/fluid ounce)

Frozen Sauteed Chopped Onion Cubes - 5.8oz - Good & Gather™

$3.29($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(357)
Loved for: time-saving
SNAP EBT eligible

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(390)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Frozen Crushed Ginger Cubes - 2.5oz - Good & Gather™

$3.29($1.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(535)
Loved for: convenient to use
SNAP EBT eligible

Frozen Petite Whole Green Beans 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(888)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Organic Spaghetti Squash - each

$5.99
3.8(25)
SNAP EBT eligible

Organic Frozen Green Beans - 10oz - Good & Gather™

$2.19($0.22/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(394)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(640)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

PuraVida Flame Grilled Fajitas Rajas Mixed Vegetables - 10oz

$4.49
4.8(63)
Loved for: ease of preparation
SNAP EBT eligible

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(220)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Organic Frozen Riced Cauliflower - 10oz - Good & Gather™

$2.49($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(317)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fresh Spring Mix Lettuce - 5oz - Good & Gather™

$3.89($0.78/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(241)
SNAP EBT eligible

Frozen Four Cheese Gnocchi - 22oz - Good & Gather™

Chili-Ready Diced Tomatoes 14.5oz - Good & Gather™

$0.99($0.07/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(131)
Loved for: stackable
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.