Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

jambalaya mix

218 results for “jambalaya mix”

Spanakopita - 8.5oz/12ct - Good & Gather

Good & GatherOnly at target
4.4(464)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Fresh Success Street Corn Mix - 0.72oz

$1.39($1.93/ounce)

Bob's Red Mill Gluten Free Premium Xanthan Gum - 8oz

$13.39($1.67/ounce)
was $16.99
New lower price
4.6(192)
Loved for: versatile uses
SNAP EBT eligible

Amy's Gluten Free Organic Vegetable Jambalaya with Red Beans - 14.2oz

Bachan's Black Garlic Japanese BBQ Sauce - 17oz

Ragin' Cajun Dark Roux Sauce - 16oz

$3.69($0.23/ounce)

Bachan's Chili Sesame Japanese BBQ Sauce - 17oz

Hawaiian Sun Strawberry Guava Jam - 10oz

Ragin' Cajun Fixin's CajunStyle Red Beans - 16oz

$4.69($0.29/ounce)

Mahatma Seasoned Spanish Rice Mix Regular Grain Shelf Stable - 5oz

Cut Fruit Express Fajita Mix - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Sponsored

Keiki Greens Salad - 14oz

$10.79($0.77/ounce)

Mae Ploy Red Curry Paste - 14oz

$7.99($0.57/ounce)

Mai Tuna Salmon Sampler - 8.3oz

$12.99($1.57/ounce)
4.4(21)
SNAP EBT eligible

Goya Powdered Beef Bouillon - 2.82oz

$1.39($0.49/ounce)
was $1.49
Lower price on select items
4.3(96)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Bachan's Sweet and Spicy Dipping Sauce - 16oz

$7.39($0.46/ounce)

Bachan's Mini Original Japanese BBQ Sauce - 1.75oz

$1.59($0.91/ounce)
4.9(2695)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Caribbean Dreams Jamaican Pumpkin Soup Mix - 1.76oz

Cozumi Lemongrass Bamboo Rice - 5.8oz

$4.99($0.86/ounce)

Goya Stuffed Olives 9.5oz

$4.89($0.51/ounce)
4.9(9)
SNAP EBT eligible

Cozumi Tumeric Curry Rice - 5.8oz

$5.59($0.96/ounce)

Kikkoman Teriyaki Marinade & Sauce 10oz: Keto Certified, Vegan

$4.29($0.43/fluid ounce)

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Net weights shown include single-package sizes such as 5 oz, 7 oz, 8 oz, 9.7 oz, 16 oz and 30 oz. Some listings also show multi-package totals (examples: 45 oz for a 6-count pack and 144 oz for a 12-count pack).

Common readiness labels include: Needs to Be Fully Cooked, Mix (dry mix), Prepared / Heat-and-Serve, Ready to Use, and Ingredient (sold as a component).

Common seasonings and components listed are onion, garlic, salt, black pepper, red pepper and paprika. Some mixes also include cilantro and lime or ingredients like sweet corn and green onions for added flavor.

Listings commonly suggest using mixes as one-pot dinners with smoked sausage, chicken, ham or shrimp. They are also promoted as versatile side dishes or ingredients for rice pilaf, burritos and similar recipes.

Listings include single-package bags (Package Quantity: 1) and multi-pack case options such as 6-count and 12-count offerings. Both single packages and case packs are commonly available.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.