jelly fruit
$3.99($0.20/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$4.29($0.25/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$3.99($0.23/ounce)
$4.59($0.26/ounce)
$3.99
$5.79($0.32/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$8.79
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.19($0.22/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
Sponsored
$6.89($0.53/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$8.79
Loved for: refreshing flavor
SNAP EBT eligible
$4.59($0.26/ounce)
$4.29($0.34/ounce)
Loved for: sugar free option
SNAP EBT eligible
$4.29($0.34/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI