Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kelloggs granola

212 results for “kelloggs granola”

Kodiak Protein-Packed Honey Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)

Kodiak Protein-Packed Salted Caramel Granola - 11oz

$5.59
4.7(127)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Wilde Terra Blueberry Vanilla Granola - 10oz

Tropical Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99
4.4(29)
Loved for: tropical flavor
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

French Vanilla Almond Granola - Good & Gather™

$3.99 - $6.29
Good & GatherOnly at target
4.6(1448)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Drizzled Lemon Blueberry Granola Clusters - 10oz - Good & Gather™

$5.29($0.53/ounce)

Sponsored

Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal - 18oz: Low Fat, Cholesterol Free

MAGIC SPOON Dark Chocolate Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Honey Almond Granola - Good & Gather™

$4.79 - $7.19
Good & GatherOnly at target
4.7(905)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

Nature Valley Oats 'N Honey Granola Crunch

$4.69 - $6.89
4.7(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oats & Honey Granola - 11oz - Market Pantry™

$2.79($0.25/ounce)

Naturally Flavored Vanilla Granola - 11oz - Market Pantry

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate & Red Berries Granola

$5.29 - $12.49
4.7(1671)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

MadeGood Granola Bites Pumpkin Spice Family Pack - 8.5oz/10ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.