Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kid snack thanksgiving

1,000+ results for “kid snack thanksgiving”

HERR'S Baked Cheese Curls - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.7(181)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Utz Ripples Fried Dill Pickle Potato Chips - 7.75oz

$2.79
reg $3.49
Sale
4.6(800)
Loved for: bold flavors
SNAP EBT eligible

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Pop Daddy Seasoned Pretzels - Smoked Gouda - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.6(420)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Tim's Jalapeno Flavored Extra Thick & Crunchy Potato Chips - 7.5oz

Utz Butter Pretzels - 14oz

$3.49
4.2(44)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Lieber's Rice Cakes Milk Chocolate Coated - 3.1oz

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Hawaiian Crispy & Crunchy Luau BBQ Kettle Style Potato Chips - 7.5oz

$3.49($0.47/ounce)

Sponsored

Pretzelized Pretzel Pita Chips Sea Salt - 14oz

Tosi Snacks Salty Sweet Organic Puffs - 3oz

$6.99
4.6(21)
Loved for: nutrient-dense
SNAP EBT eligible

Herr's Honey BBQ Ripple Potato Chips - 7.75oz

$3.59($0.46/ounce)
4.2(261)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Simply Potato Chips Ruffles Hot & Spicy - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Gimme Snacks Organic Roasted Seaweed Chip Chili Lime - .35oz

Golden Flake Sweet Heat BBQ Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

$3.99($0.53/ounce)
4.6(149)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.