Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kid snacks packs

1,000+ results for “kid snacks packs”

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Snack Bars - 8.94oz/12ct

$3.19($0.36/ounce)

BelVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8oz/5pk

$4.19($0.48/ounce)
4.8(1064)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

That's it. Apples & Mangoes Flavored Fruit Bars - 6oz/5pk

Built Puff Coconut Whey Protein Bars - 17g Protein - 4ct

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

That's It. Apple And Strawberry Nutrition Bar - 6oz - 5ct

$6.79($1.13/ounce)
4.4(394)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Power Crunch Peanut Butter Fudge Wafer Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

Nature's Bakery - Blueberry - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Sponsored

ALOHA Seasonal Protein Bars - 14g Protein - 9.88oz/5ct

$10.59($1.07/ounce)
4.2(34)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Perfect Bar Peanut Butter Mini Protein Bars - 7oz/8ct

$8.99($1.28/ounce)

Aloha Oatmeal Chocolate Chip Protein Bars 5ct

$10.59
4.3(30)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Apple Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

NuGo Dark Chocolate Pretzel Protein Bars - 12g Plant Protein - 10.56oz/6ct

Pure Protein Chocolate Deluxe Whey Protein Isolate Bar - 21g Protein - 12ct

$18.99($0.90/ounce)

Barebells Nutrition Bars - Caramel Cashew - 12pk

$27.99($1.20/ounce)

Quest Nutrition Gluten Free Chocolate Chip Cookie Dough Whey Protein Bars - 21g Protein - 12ct

Power Crunch Wafer Triple Chocolate Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.