Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids party snacks

1,000+ results for “kids party snacks”

Dino Bars | Mango | Organic Mess-Free Kids Fruit Bars

Dino Bars | Cherry Beet | Organic Mess-Free Kids Fruit Bars

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.7(2315)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Classic Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$3.29($0.41/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(4412)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

Sponsored

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 12.5oz

$6.69($0.54/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(2405)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

Popcorners Kettle Corn Snacks Sharing Size - 7oz

4.8(2245)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)
4.7(2889)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Flamin' Hot Flavored Potato Chips - 7.75oz

Lay's Honey Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(1272)
Loved for: sweet and savory flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.