Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids chicken

308 results for “kids chicken”

Buffalo-Style Chicken Breast Strips - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)

No Antibiotics Ever Grilled Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Chicken Breast Nuggets - Frozen - 33.6oz

Serenity Kids Grass Fed Beef with Organic Kale & Sweet Potato Baby Food Pouch - 3.5oz

$3.99($1.14/ounce)

Tyson Crispy Chicken Strips Family Pack Frozen - 40oz

$13.49($0.34/ounce)
4.3(1879)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

Premium White Chunk Chicken in Water - 10oz - Good & Gather™

$2.49($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(684)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Tyson Chicken Wings - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Perdue Thin Sliced Antibiotic Free Chicken Breast - 0.85-1.6lbs - price per lb

$8.46 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Breast Tenders - price per lb - Good and Gather™

$11.95 max price($6.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Buffalo Chicken Wings - - 40oz: Bone-In, Buffalo Sauce

$11.99($0.30/ounce)

Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Fillets - Frozen - 24oz

$9.99
PerdueNew at target
4.6(26)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Knorr Granulated Chicken Bouillon - 15.9oz: Cholesterol Free, Fat Free, No Artificial Flavors

$4.29($0.27/ounce)

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Tyson Original Chicken Burger - Frozen - 21oz

$6.99
TysonNew at target
4.2(10)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.