lara bars raspberry
204 results for “lara bars raspberry”
$4.99($0.94/ounce)
$7.99($0.67/ounce)
Loved for: taste
SNAP EBT eligible
$7.99($0.91/ounce)
$6.49($1.35/ounce)
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible
$14.44($0.74/ounce)
reg $16.99
Clearance
$4.99($0.33/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$6.19
$14.79
Value Bundle
$15.57 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$9.99($1.25/ounce)
SNAP EBT eligible
$14.79
Value Bundle
$15.57 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$10.20
Value Bundle
$10.74 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$3.49($0.76/ounce)
reg $3.99
Sale
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible
$4.99($0.94/ounce)
Loved for: high fiber content
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $11.99 - $19.69Select items on sale4.5 out of 5 stars with 553 ratings