Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

low sugar snacks

377 results for “low sugar snacks”

Chomps Chomplings Original Beef Mini Sticks - 3oz/6ct: Keto Certified, Sugar-Free, High Protein

$7.99($2.66/ounce)

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

KIND Zero Added Sugar Caramel Almond & Sea Salt Bars - 6.2oz/5ct

$7.29($1.18/ounce)
4.5(1372)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Barebells Nutrition Bars - Cookies & Cream - 7.76oz/4pk

$9.49($1.22/ounce)
4.5(593)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Simple Mills Cheddar - 4.25oz: No Artificial Fillers, No Artificial Sweeteners, No Artificial Flavors

KIND Zero Added Sugar Peanut Butter Dark Chocolate Bars - 6.2oz/5ct

$7.29
4.6(2844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

IQBAR Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bars - 6.4oz/4ct

$6.39($1.00/ounce)
4.7(543)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

SmartSweets Mixed Fruit Snack Mix - 5.36oz/8pk

$8.99
4.8(172)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Barebells Nutrition Bars - Cookies & Caramel - 4pk

$9.49($1.22/ounce)
4.8(322)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Sugar Free Chocolate Chip Cookies - 14oz - Favorite Day™

Protein Bars Coconut Chocolate - 12g Protein - 7.33oz/4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Olyra Vanilla Crème Breakfast Biscuits - 5.3oz/4ct: Organic, Vegan

$4.99($0.94/ounce)
4.1(144)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Fiber One Chocolate Fudge Brownies - 10.6oz - 12ct

$6.59($0.62/ounce)
4.6(1220)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Birthday Cake Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Gluten-Free, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Simple Mills Honey Cinnamon Sweet Thins  - 4.25oz

$5.29($1.24/ounce)
4.6(1089)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Simple Mills Mini Cookies Crunchy Snack Pack - 6.5oz/8ct

$8.49
Simple MillsNew at target
4.7(318)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.