mac a roni
$4.19($1.86/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.48($0.58/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately
$2.69($0.22/ounce)
Loved for: creamy flavor
SNAP EBT eligible
$2.49($0.21/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.79
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$4.99($0.95/ounce)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.19
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$1.99($0.32/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.29 - $1.99
$4.99($0.61/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.69($0.51/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
Related searches
- mac roni
- rice a roni family size
- noodle roni
- rice a roni mexican
- annie gluten free mac
- easy mac
- rice a roni pasta
- pasta roni cups
- pasta roni shells
- pasta roni garlic
- east mac
- velveeta easy mac
- rice a roni chicken flavor
- rica a roni
- easy mac packets
- mac salad
- wasy mac
- annies easy mac
- good and gather mac
- annies organic mac