Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mixed herbs

1,000+ results for “mixed herbs”

Ground Black Pepper - 3oz - Good & Gather™

$3.59($1.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1144)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Thyme Leaves - .75oz - Good & Gather™

$2.49($3.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(321)
SNAP EBT eligible

Cinnamon Sticks - 0.75oz - Good & Gather™

$3.69($4.92/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(405)
SNAP EBT eligible

Garlic Powder - 3.12oz - Good & Gather™

$1.19($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(2375)
SNAP EBT eligible

Kinder's Homestyle Brown Butter and Herbs Stuffing Mix - 6oz

$2.99($0.50/ounce)
4.4(100)
Loved for: homemade taste
SNAP EBT eligible

Whole Bay Leaves - 0.12oz - Good & Gather™

$3.39($28.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(339)
Loved for: flavor quality
SNAP EBT eligible

Cinnamon Sugar - 3.62oz - Good & Gather™

$2.59($0.72/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(474)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Organic Rosemary - 0.5oz - Good & Gather™

$1.99($3.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(202)
SNAP EBT eligible

Whole Black Peppercorn - 2.37oz - Good & Gather™

$2.49($1.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(377)
SNAP EBT eligible

Himalayan Pink Salt - 4.7oz - Good & Gather™

$2.79($0.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(417)
SNAP EBT eligible

Sponsored

McCormick Mild Chili Seasoning Mix - 1.25oz: Vegan, Garlic, Dried

Salt - 24oz - Good & Gather

$1.69($0.07/ounce)
4.6(183)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sea Salt with Grinder - 3.5oz - Good & Gather™

$3.99($1.14/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(460)
Loved for: flavorful sea salt
SNAP EBT eligible

Garlic Powder - 10.3oz - Good & Gather™

$4.39($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(122)
SNAP EBT eligible

Ground Cinnamon - 4.1oz - Good & Gather™

$2.29($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(648)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Cayenne Pepper - 1.87oz - Good & Gather™

$3.39($1.81/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(315)
SNAP EBT eligible

Ground Ginger - 2oz - Good & Gather™

$3.59($1.80/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(266)
SNAP EBT eligible

Salt Free Southwest Chipotle Seasoning Blend - 2.5oz - Good & Gather™

$1.99($0.80/ounce)

Hidden Valley Original Ranch Seasoning & Salad Dressing Mix - 8oz: Certified Gluten-Free, Dried, Dill

Garlic Salt - 5.25oz - Good & Gather™

$1.19($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(491)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Onion Powder - 10.3oz - Good & Gather™

$4.39($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.9(27)
SNAP EBT eligible

McCormick Original Taco Seasoning Mix -1oz: Vegan, No Added MSG, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.