Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

popchips cinnamon

267 results for “popchips cinnamon”

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Ben & Jerry's Churray for Churros Cinnamon Ice Cream - 16 fl oz

Oats Overnight Shake Apple Cinnamon - 2.1oz

$3.19($1.52/ounce)

Eggo Cinnamon Roll Waffles - 9.8oz/8ct

$2.99
4.5(15)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Pastry - Brown Sugar Cinnamon - 2.2oz

$2.99($1.36/ounce)

Pop Daddy Seasoned Pretzels Dill Pickle - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.7(420)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Lieber's Rice Cakes Dark Chocolate Coated - 3.1oz

Sponsored

Simple Mills Cookies Sweet Mmms Cinnamon Crunch - 4oz

$5.29
4.6(315)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Lieber's Rice Cakes Milk Chocolate Coated - 3.1oz

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Pop Daddy Seasoned Pretzels Garlic Parmesan - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.7(580)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Pop Daddy Seasoned Pretzels - Smoked Gouda - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.6(420)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Simple Mills Organic Gluten Free Oat Flour Cinnamon Swirl Muffin and Cake Baking Mix - 11.2oz

$6.99
reg $7.99
Sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.