Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

popcorn rice cakes

303 results for “popcorn rice cakes”

LesserEvil Organic Popcorn Himalayan Pink - 4.6oz

$3.49($0.76/ounce)
4.6(8488)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Smartfood Mix Variety Pack - 9oz/18ct

$8.99($1.00/ounce)
reg $10.99
Sale

Khloud Sweet and Salty Kettle Corn Protein Popcorn - 5oz

$4.99($1.00/ounce)

Lieber's Rice Cakes Dark Chocolate Coated - 3.1oz

P.F Chang's Signature Fried Rice Steam Bag - 16oz

$3.99($0.25/ounce)

Lieber's Rice Cakes Milk Chocolate Coated - 3.1oz

Khloud White Cheddar Protein Popcorn - 4oz

$4.99($1.25/ounce)

Sponsored

Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Popcorn - 10oz

$4.79($0.48/ounce)
4.6(4676)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

SunChips Minis Harvest Cheddar – 3.75oz: 100% Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.29($0.61/ounce)
was $3.19
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Rice Krispies Treats Original Marshmallow Squares - 40ct/31.2oz

noosa Vanilla Cheesecake Bites - 4.4oz/6ct

$5.99($1.36/ounce)
4(150)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Veggies Made Great Gluten Free Blueberry Oat Muffins - 12oz/6ct

$5.99($0.50/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.