Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

prebiotic food

1,000+ results for “prebiotic food”

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Actual Veggies Frozen Sweet Potato Super Fries - 14oz

$7.99($0.57/ounce)
4.6(10)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Goya Gluten Free Frozen Platanos Maduros - 40oz

$11.29($0.28/ounce)

Let's Dish! Barbacoa Beef Burrito Bowls - 32oz

$19.99($0.62/ounce)
4.7(15)
Loved for: tender beef
SNAP EBT eligible

PAW Patrol Waffle Fries - 24oz

$5.59($0.23/ounce)

Rao's Made For Home Rigatoni Bolognese Meal -  25oz

$12.99($0.52/ounce)

Mama DePandi Meatballs - 22oz

El Sembrador Frozen Arepa de Choclo -12oz/2ct

$5.69($0.47/ounce)

MiLa Potsticker Dumpling Pork with sauce - 10.9oz

Sponsored

Bibigo Korean BBQ Flavor Fried Rice Bowl - 7.06oz

$3.49($0.49/ounce)

Laoban Popcorn Chicken Soy Garlic - 10oz

$8.49
reg $9.29
Sale

FILLO'S Walking Tamales Bean Salsa Roja - 4oz

$1.99($0.50/ounce)

Actual Veggies Frozen Classic Potato Super Fries - 14oz

$7.99($0.57/ounce)
4.3(7)
Loved for: Healthy Option
SNAP EBT eligible

Goya Baked Beef Empanadas - 10oz

$8.29($0.83/ounce)

Phillips Foods Lobster Mac & Cheese Bowl - - 10oz

$8.99($0.90/ounce)
reg $10.99
Sale

Tasty Bite Gluten Free Butter Chickpea and Vegetables - 10oz

$3.69($0.37/ounce)
4.1(105)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Foster Farms Gluten Free Corn Dogs - - 32.04oz

$8.99($0.75/count)
4.5(53)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goya Chicken Taquitos - 21oz

$13.79($0.66/ounce)
4.2(26)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.