Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

quaker barley

284 results for “quaker barley”

Kellogg's Raisin Bran Protein Breakfast Cereal - 17.3oz

$5.29
4.4(149)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Cascadian Farm Organic Gluten Free Mini Fruitfuls Breakfast Cereal - 11.1oz

$5.79($0.52/ounce)

Quaker Original Quick 5 Minute Grits - 24oz

$3.49($0.15/ounce)
4.3(740)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Quaker Instant Grits Plain - 10ct/9.8oz

$3.79($0.39/ounce)
4.2(398)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Quaker Fruit & Cream Instant Oatmeal Variety - 8ct/9.8oz

$2.99($0.36/ounce)
4.6(1287)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Quaker Instant Oatmeal Apple Cinnamon - 8ct/12.1oz: 100 Percent Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.99($0.25/ounce)

Quaker Whole Grain Quick 1-Minute Oats - 42oz

$5.49($0.13/ounce)
4.6(977)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Quaker Oats Old Fashioned Oats - 42oz

$5.49($0.13/ounce)
4.5(2130)
Loved for: nutritious
SNAP EBT eligible

Quaker Instant Oatmeal Original - 10ct/9.8oz: American Heart Association Certified, No Artificial Flavors

Quaker Instant Grits Butter - 10ct/9.8oz

$3.79($0.39/ounce)
4.2(178)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Quaker Chocolate Gluten Free Large Rice Cakes - 7.23oz: Whole Grain

Sponsored

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Oats Overnight Pumpkin Pie Bottle - 2.1oz

Cheerios Pumpkin Spice Gluten Free Size Breakfast Cereal - 18.5oz

CheeriosNew at target
4.7(16259)
Loved for: nutritional value
SNAP EBT eligible

purely elizabeth. Apple Harvest Crumble Protein Oatmeal - 8.3oz/5ct

$5.79($0.70/ounce)

Quaker Salt Free Gluten Free Rice Cakes 4.47oz

4.6(60)
Loved for: versatile toppings
SNAP EBT eligible

Quaker Instant Oatmeal Maple Brown Sugar 8ct: 100 Percent Whole Grain, No Artificial Sweeteners

$2.99($0.25/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.