Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

rye chips

1,000+ results for “rye chips”

Snyder's of Hanover Pretzels Mini Pretzels Family Size - 16oz

Chesters Flamin' Hot Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)
4.8(3270)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale

Peanut Butter Sandwich Crackers - Good & Gather™

$2.19 - $4.29
Good & GatherOnly at target
4.6(6273)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Wheat Thins Original Crackers

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Doritos Cool Ranch Flavor Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(8278)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Fun Mix - 18ct: Cheddar, Barbecue, Honey, Onion, Sour Cream

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Sponsored

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Limón Cheese Flavored Snacks - 8.5oz: Gluten-Free

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Frito-Lay Sunchips Mix Variety Pack - 18oz

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
4.7(292)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Very Berry Drizzled Mini Rice Cakes - 4oz: Vegan

$3.79

Boulder Canyon Avocado Oil Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips - 5.25oz

$4.69($0.89/ounce)

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2027)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Popcorners Kettle Corn Snacks Sharing Size - 7oz

4.8(2245)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2694)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Traditional Kettle Potato Chips - 8oz - Good & Gather: Gluten-Free

$2.59($0.32/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.